ZAPISY, KOSZT, NOCLEGI

zapisyZAPISY

Na pielgrzymkę można się zapisać bezpośrednio w swojej parafii. Jeśli jesteś mieszkańcem Białegostoku i w twojej parafii nie są organizowane zapisy to możesz to uczynić w parafii odpowiedzialnej za daną grupę idącą z Białegostoku (podział grup)

                                                

                                                                    KOSZT PIELGRZYMKI

67976

  • Koszt pielgrzymki Białystok – UWAGA, PODWYŻKA! 15zł przekazujemy do Biura Obsługi Pielgrzyma+ koszt transportu bagażu* + koszt autokaru powrotnego*. 
  • Pielgrzymi spoza Białegostoku – koszt jest uzależniony od ilości dni pielgrzymowania – 4,3,2 dni – 10zł+ koszt transportu bagażu* + koszt autokaru powrotnego*, 1 dzień – 5zł + koszt autokaru powrotnego*  (* koszt transportu bagażu i autokaru powrotnego określa przewodnik danej grupy.)

 

 

2806NOCLEGI

PIELGRZYMKA GRUP Z BIAŁEGOSTOKU TRWA TRZY DNI A ZATEM W TRAKCIE PIELGRZYMKI SĄ DWA NOCLEGI. PIERWSZY W CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ PRZY KOŚCIELE PARAFII ŚWIĘTEJ RODZINY, DRUGI W MAJEWIE PRZY KOŚCIELE PARAFIALNYM. ŚPIMY W NAMIOTACH :).  NOCLEGI INNYCH GAŁĘZI PIELGRZYMKOWYCH (z innych miejscowości) ORGANIZOWANE SĄ PRZEZ PRZEWODNIKÓW GRUP.

o szczegóły można pytać ciulkin@wp.pl lub przewodników grup ze swojej parafii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *