TRASA PIELGRZYMKI DO SOKÓŁKI

godz.   6:00     Sprawy organizacyjne na placu w Świętej Wodzie (możliwość zdania bagaży do Busa)

6:20     Wyjazd

km miejscowość rozpoczynająca etap godz. wyjazdu czas przejazdu godz. dojazdu miejscowość kończąca etap czas odpo-czynku uwagi
20 Święta Woda 6:20 1:20 7:40 Woronicze 20 min
5 Woronicze 8:00 20 min 8:20 Łaźnisko 15
15 Łaźnisko 8:35 1 h 9:35 Sokółka przygotowanie do Eucharystii
  • godz. 10.00     Msza św. z udziałem pocztów sztandarowych i Kompanii Honorowych
    w Sanktuarium Najświętszego Sakramentu przy kościele parafialnym
    pw. św. Antoniego Padewskiego w Sokółce; (rowery zostawiamy przy plebanii, będą pilnowane przez służby pielgrzymkowe)
  • godz. 11.30     przemarsz z Miejską Orkiestrą Dętą z Sokółki pod Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego;
  • godz. 11.45     uroczystości patriotyczne: (przemówienia okolicznościowe; Apel Poległych; Salwa Honorowa; złożenie wieńców; pokaz sprzętu służb mundurowych.)
  • ok 13:00 – gorący posiłek przy kościele św. Antoniego

14:00 – wyjazd z Sokółki – ewentualnie można wracać pociągiem we własnym zakresie

km miejscowość rozpoczynająca etap godz. wyjazdu czas przejazdu godz. dojazdu miejscowość kończąca etap czas odpo-czynku uwagi
15 Sokółka 14:00 1h 15:00 Łaźnisko 1 h  koronka
5 Łaźnisko 16:00 20 min 16:20 Woronicze 40 min
20 Woronicze 17:00 1 h 18:00 Święta Woda