TRASA I PROGRAM PIELGRZYMKI ROWEROWEJ (trochę inna niż rok temu)

Dzień 1 – 15.06.2019 r.  – sobota – Białystok (parafia w Grabówce) – Różanystok – 75 km

godz.   7:30     Sprawy organizacyjne w kościele w Grabówce (możliwość z zdania bagaży)

8:30     Wyjazd

km miejscowość rozpoczynająca etap godz. wyjazdu czas przejazdu godz. dojazdu miejscowość kończąca etap czas odpo-czynku uwagi
11,6 Białystok 8:30 50 9:20 Supraśl 45 konferencja
12 Supraśl 10:05 50 10:55 Kopna Góra 45 Anioł Pański
14,0 Kopna Góra 11:40 1,05 h 12:45 Kamionka Stara

(kapliczka)

30 Różaniec
1,3 Kamionka Stara

(kapliczka)

13:15 10 13:25 Kamionka Stara 15
7,0 Kamionka Stara 13:40 25 14:05 Sokółka 1 h Koronka
10,8 Sokółka 15:05 45 15:50 Racewo 40
13,7 Racewo 16:30 1 h 17:30 Nierośno 30
4,6 Nierośno (ewentualnie) 18:00 15 18:15 Różanystok do rana

 

20:00   Eucharystia (kościół)

21:00   Ognisko

Dzień 2 – 16.06.2019 r.  – niedziela – RÓŻANYSTOK – BIAŁYSTOIK – 84 km

9:10     Wyjazd

km miejscowość rozpoczynająca etap godz. wyjazdu czas przejazdu godz. dojazdu miejscowość kończąca etap czas odpoczynku uwagi
18,5 Różanystok 9:10 1,20h 10:30 Majewo 1,45h Eucharystia
13,6 Majewo 12:15 1 h 13:15 Janów 30
11,4 Janów 13:45 50 14:35 Łosiniec 30
12,9 Łosiniec 15:05 40 15:45 Cz. Wieś Kościelna 45 Różaniec
15,5 Cz. Wieś Kościelna 16:30 1,15 h 17:45 Wasilków 30  
7 Wasilków 18:15 25 18:40 Karakule 30
5,2 Karakule 19:10 20 19:30 Grabówka

19:30  odbiór bagaży i rozwiązanie pielgrzymki