TRASA I PROGRAM PIELGRZYMKI ROWEROWEJ (trochę inna niż rok temu)

 

Dzień 1 – 16.06.2018 r.  – sobota – Białystok – Różanystok – 83,4 km

godz.   7:00     Sprawy organizacyjne

8:00     Wyjazd

 

km miejscowość rozpoczynająca etap godz. wyjazdu czas przejazdu godz. dojazdu miejscowość kończąca etap czas odpo-czynku uwagi
16,7 Białystok 8:00 1:15 h 9:15 Studzianki 30
15,3 Studzianki 9:45 1:15 h 11:00 Kopna Góra 40 Anioł Pański
14,0 Kopna Góra 11:40 1,05 h 12:45 Kamionka Stara

(kapliczka)

30 Różaniec
1,3 Kamionka Stara

(kapliczka)

13:15 10 13:25 Kamionka Stara 15
7,0 Kamionka Stara 13:40 25 14:05 Sokółka 1 h Koronka + konferencja
10,8 Sokółka 15:05 45 15:50 Racewo 40
13,7 Racewo 16:30 1 h 17:30 Nierośno 30
4,6 Nierośno 18:00 15 18:15 Różanystok do rana

 

20:00   Eucharystia (kościół)

21:00   Ognisko

 

Dzień 2 – 17.06.2018 r.  – niedziela – RÓŻANYSTOK – BIAŁYSTOIK – 80,7 km (delikatnie zmieniona z powodu remontów na odcinku Jałówka- Brzozowo)

 

9:00     Wyjazd

km miejscowość rozpoczynająca etap godz. wyjazdu czas przejazdu godz. dojazdu miejscowość kończąca etap czas odpoczynku uwagi
18,5 Różanystok 9:10 1,20h 10:30 Majewo 1,45h Eucharystia
13,6 Majewo 12:15 1 h 13:15 Janów 30
11,4 Janów 13:45 50 14:35 Łosiniec 30
12,9 Łosiniec 15:05 40 15:45 Cz. Wieś Kościelna 45 Różaniec
15,5 Cz. Wieś Kościelna 16:30 1,15 h 17:45 Wasilków 1 h  Koronka
8,8 Wasilków 18:45 50 19:30 Białystok koniec

19:30  odbiór bagaży i rozwiązanie pielgrzymki

ROWEROWA PIELGRZYMKA Z TRZCIANNEGO DO RÓŻANEGOSTOKU 

 

DZIEŃ I – 16.04.2018 – Sobota

1 etap: Trzcianne – Kulesze – 8 km. – 8.00-8.30.

2 etap: Kulesze – Goniądz – 10 km. – 9.00-9.45

3 etap: Goniądz – Dolistowo Stare – 14 km. – 11.00-12.00

4 etap: Dolistowo Stare – Suchowola – 15 km. – 12.30-13.30

5 etap: Suchowola – Jałówka – 12 km. 15.00-16.00

6 etap: Jałówka – Różanystok – 11 km. 16.30-17.30.

 

DZIEŃ II – 17.04.2018 – Niedziela

1 etap: Różanystok – Jałówka – 11 km. 9.00-10.00.

2 etap: Jałówka – Suchowola –  12 km. 10.30-11.30

3 etap: Suchowola – Dolistowo Stare – 15 km. – 12.30-13.30

4 etap: Dolistowo Stare – Goniądz – 14 km. – 14.00-15.00

5 etap: Goniądz – Kulesze – 10 km. –16.00-16.45

6 etap: Kulesze – Trzcianne – 8 km. – 17.15-18.15