ROWEROWA PIELGRZYMKA RÓŻANOSTOCKA

ZAPISY NA PIELGRZYMKĘ ROWEROWĄ DO 31 MAJA

(pielgrzymi z TRZCIANNEGO zapisują się w swojej parafii)

trasainformacjeregulamin

RELACJA Z PIERWSZEJ ROWEROWEJ PIELGRZYMKI RO RÓŻANEGOSTOKU

Dnia 17.06.2017 wyruszyła  Rowerowa Pielgrzymka Różanostocka. Wspólne pielgrzymowanie rozpoczęło się o godz. 8.00 po modlitwie i spotkaniu organizacyjnym. Pątnicy wyruszyli z placu przy parafii Ducha Świętego i mieli do pokonania ok. 80 km. Droga okazała się trudna od samego początku. Pierwszy i ostatni odcinek pielgrzymi pokonali w ulewnym deszczu. Na postojach mogli jednoczyć się na wspólnej modlitwie jak i również odpoczynku.

Na trasie pątnicy mogli wielokrotnie doświadczyć otwartości i łaskawości osób goszczących ich podczas postojów w mijanych miejscowościach.

Dzień zakończył się wspólną Eucharystią przy obrazie Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Sanktuarium Różanostockim. Po wspólnej agapie pielgrzymi udali się na zasłużony odpoczynek.

W niedzielę po porannej Eucharystii uczestnicy pielgrzymki udali się inną trasą do Białegostoku. Łącznie na rowerach pątnicy pokonali 170km. Był to piękny czas modlitwy, ofiary i tworzenia radosnej wspólnoty. Chwała Panu! ZAPRASZAMY NA PIELGRZYMKĘ PIESZĄ 23-25 czerwca 2017r.

ZDJĘCIA – DZIEŃ I

ZDJĘCIA – DZIEŃ II

RELACJA W RADIU BIAŁYSTOK

RELACJA ISOKOLKA.EU

PIĘKNE PRZYWITANIE W RACEWIE (isokolka.eu)