ROWEROWA PIELGRZYMKA RÓŻANOSTOCKA

ZAPISY NA PIELGRZYMKĘ JESZCZE NIEDOSTĘPNE

trasainformacjeregulamin

2 ROWEROWA PIELGRZYMKA DO RÓŻANEGOSTOKU

ZDJĘCIA

Dnia 16.06.2018 wyruszyła  Rowerowa Pielgrzymka Różanostocka. Wspólne pielgrzymowanie rozpoczęło się o godz. 8.00 po modlitwie i spotkaniu organizacyjnym. Pątnicy wyruszyli z placu przy parafii Ducha Świętego i mieli do pokonania ok. 85 km. Droga okazała się trudna od samego początku. Pielgrzymi pokonali trasę w upale. Na postojach mogli jednoczyć się na wspólnej modlitwie jak i również odpoczynku.

Na trasie pątnicy mogli wielokrotnie doświadczyć otwartości i łaskawości osób goszczących ich podczas postojów w mijanych miejscowościach.

Dzień zakończył się wspólną Eucharystią przy obrazie Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Sanktuarium Różanostockim. Do pielgrzymów z Białegostoku dołączyła grupa z Trzciannego Po wspólnej agapie pielgrzymi udali się na zasłużony odpoczynek.

W niedzielę uczestnicy pielgrzymki udali się inną trasą do Białegostoku. Po przejechaniu pierwszego etapu o godz. 11:00 uczestniczyli w Eucharystii w Majewie. Łącznie na rowerach pątnicy pokonali 166km. Był to piękny czas modlitwy, ofiary i tworzenia radosnej wspólnoty. Chwała Panu! ZAPRASZAMY NA PIELGRZYMKĘ PIESZĄ 22-24 czerwca 2018r.